Resur Zenekar
Download File ->>->>->> https://urlin.us/2tkPPU
A zenekar \"Resurrection\" néven alakult 1991-ben. Egy évvel később, 1992-ben Orphaned Land-re változtatták. A zenekar folk-metal, oriental metal, progresszív death metal és death-doom műfajokban játszik. Lemezeiket a Century Media Records jelenteti meg. Sűrűek voltak a tagcserék az együttesben, két tag azonban \"stabil támpont\" maradt: Kobi Farhi énekes és Uri Zelcha basszusgitáros. Első, 1994-ben megjelent nagylemezük eleinte demó volt. Második stúdióalbumukat 1996-ban dobták piacra. 2004-ben, 2010-ben és 2013-ban is megjelentettek nagylemezeket. Eddigi utolsó stúdióalbumuk 2018-ban került a boltok polcaira. A zenekar a \"keleti metal\" műfaj úttörőinek számít. Szövegeik témái: egység, béke, vallások. A zenekar szerint a három fő vallásnak (kereszténység, iszlám és judaizmus) békében kéne állni egymással.
A Mörk saját elmondása szerint pszichedelikus soult játszik, ami jelenthet bármit, amíg ennyire fülbemászó. A zenekar sosem volt a bevált megoldások híve, így például sokáig inkább olyan, extrémnek számító helyszíneken koncerteztek, mint, mondjuk, barátaik nappalija vagy falmászótermek. Ma erre már aligha lenne lehetőségük, közönségük ugyanis alaposan megnőtt, köszönhetően a klasszikusabb fellépőhelyeken adott koncertjeiknek: voltak az A38-on, a Budapest Parkban, de Szigettől Művészetek Völgyéig a fesztiválszínpadokat is bejárták, sőt, külföldön is sokat játszottak már.
Az említett fizikai formátumú lemez egyébként azért is érdekes lesz, mert limitált számban, bakeliten jelenik majd meg, a zenekar tagjai maguk tervezik és festik, és csak a koncerteken lesz megvásárolható. Az EP dalai közül egy már ismerhető, a Doubt című dalhoz ugyanis nemrég jelent meg egy videóklip Tenki Réka és Keresztes Tamás főszereplésével. A zenekart legközelebb Budapesten november 16-án lehet élőben látni és hallani, a BUSH showcase fesztiválon, az Instantban. De előtte még dolguk van: Mörkék épp németországi turnéjukra készülnek.
Már megint itt ez a fránya kettős mérce: mi a jobb Ha egy zenekar folyamatosan evolvál, újít a stílusán és hangzásán, vagy ha hű marad korábbi/korai önmagához és a jól bevált recepten minimálisan (vagy semennyire sem) változtatva hozza a klasszikus soundot Segítek, ez bizony emberfüggő. Ugyanakkor az olyan zenekarok, mint a Cannibal Corpse, teljesen jogosan fel vannak mentve e dilemma kérdésében, hisz a buffalói death-pionírokról csak az nem hallott a metal közegben, aki minimum az elmúlt 30 évet egy szikla alatt töltötte. Ez pedig egy megkerülhetetlen státuszba emeli a csapatot, lényegében a death metal alapbandái közé, egy kivételesen impozáns, csontokból épült trónra. Úgy is szokás fogalmazni, hogy ők a death metal Motörheadje: megbízhatóak, hozzák a fogós kiadványokat és senki nem ér a nyomukba. Ez bizony beleköthetetlen állítás, több mint három évtized és több mint egy tucat lemez után az erőszak végeláthatatlan tárháza továbbra is kifogyhatatlan, ennek pedig ékes példája a zenekar 15. nagylemeze, a Violence Unimagined.
A Mörk zeneileg van ott a szeren. Most jön az, hogy végre elmondom, miért működött egy ilyen zenekar egy ilyen formális helyszínen is: ez olyan zene, ami halkabban is jól szól, és ez egy olyan zenekar, akik tudnak közvetlenek lenni a közönségükkel.
2008 -ban talán azért is hibernáltuk a bandát, mert azt láttuk, nincs nagy igény erre a zenére. Nem jött a közönség, nehéz volt bulikat szervezni. Az utóbbi években azonban azt tapasztaljuk, újra jön fel a kemény zene. Öröm látni, hogy tizen- huszonéves éves fiatalok Metallica, Megadeth, Kreator, Slayer felvarrókkal kitapétázott farmerdzsekikben tombolnak a dalainkra. Sőt, még zenekart is alapítanak, oldschool thrash dalokat játszanak és írnak. Szóval van remény.
Rengeteg féle zenét hallgatunk. Dobosunk inkább death metal, Csabi pedig thrash metal fanatikus. Bálint a dallamosabb kemény zenét szereti, én pedig nagyjából mindenevő vagyok, de főleg Beatles, Pink Floyd, Megadeth. Vezetés közben néha klasszikus zene szól nálam. Szóval ennyire.A zenekar azonban az oldschool melodic thrash metal vonalat célozta meg az új lemezével. Nem kevés Metallica és Megadeth áthallással, ezt nem tagadhatjuk.
Miben más ez a korong a korábbi EP-khez képestSzinte mindenben más, kezdve a hozzáállástól az ambíciókon át a befektetett munkáig. Korábbi lemezeinket Kapuváron vettük fel a G.Pont stúdióban. Garab Gergely szintén nagyon érti a dolgát, azonban ő inkább a lágyabb zenékben van otthon, ahhoz van jó füle. Időt és energiát is jóval kevesebbet fordítottunk rá, valamint az éneken is érződik, hogy volt még hova fejlődni. És persze még mindig van is A legnagyobb különbség azonban tényleg az ambíció, hogy ezzel a lemezzel valami komolyabbat szeretnénk elérni. Ennek megfelelően nyomulunk minden platformon, keressük a kapcsolatokat, szervezzük az interjúkat és a lemezbemutatókat.És persze maga zenekar. Ez most egy nagyon erős és összetartó banda, ahol mindenkin érezni, hogy akarja a sikert. És ezért hajlandó tenni is.
Azért az első nagylemez minden zenekar életében egy nagy mérföldkő. Bár most nehéz előre gondolkozni, mik a terveitek ezután2021 a turné éve lesz, de nagy valószínűséggel átnyúlik 2022-re is. A koncertezés szüneteiben pedig az új dalokon dolgozunk. Sőt, az idei utolsó, még engedélyezett próbánkon már két nótát össze is raktunk. Szóval kb. két év múlva nekiállunk a következő lemeznek. Említettem ugye, hogy hatalmas ambíciók vannak
Az elsők között tettétek fel magatokat a Bandmap térképére Milyen potenciált láttok a platformbanPróbálunk minden lehetőségre lecsapni, nem szeretnénk megrekedni a Facebook világában. Csabi pl. most a TikTok-kal ismerkedik, meglátjuk ott meg tudjuk-e szólítani a fiatalabb közönséget.A Bandmap számomra nagyon izgalmasnak tűnt már az első pillanattól kezdve.Nagyon is szükség van egy ilyen platformra. Drukkolok, hogy minél szélesebb körben elterjedjen a használata. A turné szervezéséhez is bevetettük már: zenekarokkal vettük fel a kapcsolatot, klubokat keresgéltünk. 59ce067264
https://www.synergicsafety.com/forum/help-and-getting-started/tranny-fucking-a-maid